Ε.Μ.Θ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Έλεος πια!!!

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Έλεος πια!!!

Δημοσίευση  savvas75 Δευ Αυγ 15, 2011 8:48 am

Ανήμερα της Παναγίας κι ακόμα δεν γνωρίζω πότε πρέπει να φορτώσω την οικοσκευή μου και να αποχωρήσω για την νέα μου Μονάδα. Όχι μην βιάζεστε, την ημερομηνία την ξέρω, μόνο που δεν έχω πάρει απάντηση αν θα μπω στα ΣΟΑ κατ΄ εξαίρεση όπως δικαιούμαι λόγω τριτεκνίας. Η νέα μου μονάδα που είναι και υπεύθυνη για τους πίνακες με τους στεγάζοντες δεν έχει ακόμα συνεδριάσει, με αποτέλεσμα να μην ξέρουμε τι μας ξημερώνει. Το σπίτι μας είναι μια τεράστια αποθήκη εδώ κι ένα μίση μήνα κι εγώ δεν έχω κλείσει ακόμη φορτηγό. Πέστε μου τώρα δεν είναι να τρελαίνεσαι; Εν τω μεταξύ η διαταγή από το ΓΕΣ/ΔΥΔΜ που έδωσε παράταση για τις συνεδριάσεις ήταν μέχρι 5 Αυγούστου. Άσε που υποψιάζομαι μαγειρέματα...Θα δείξει...
savvas75
savvas75

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2011
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Απ: Έλεος πια!!!

Δημοσίευση  Admin Τρι Αυγ 16, 2011 3:58 am

Απαραδεκτες καταστασεις!!Ταλαιπωρια σαν την φετινη,δεν ξαναπερασαν τα στελεχη!!Μηπως ο κ.Υπουργος θα επρεπε να τραβηξει μερικα αυτακια εκει στα επιτελεια;
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2011

https://emth.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Υπομονή

Δημοσίευση  antleo90 Τετ Αυγ 17, 2011 8:58 pm

Από ότι ξέρω φέτος όλος ο Σ.Ξ πρέπει να είναι σε αυτή την κατάσταση..έχει γίνει ψηλομπάχαλο.
Υπομονή συνάδελφε τι άλλο μπορώ να πω και τι άλλο μπορείς να κάνεις?

antleo90

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Υπάρχει σχέδιο!!!

Δημοσίευση  TinSoldier Πεμ Αυγ 18, 2011 10:33 am

Πηγές μου από τον Μάιο έλεγαν πως οι μεταθέσεις θα ολοκληρωθούν στο πρώτο 15ημερο του Σεπτεμβρίου και λίγο πριν ανοίξουν τα σχολεία.Επίσης μου έλεγαν και πως όλες οι μεταθέσεις των επόμενων χρόνων θα πραγματοποιηθούν με τον ίδιο τρόπο.Απλά περίμενα να επαληθευτούν και δυστυχώς έγινε.Υπάρχει σχέδιο πίσω από αυτό και εφαρμόζεται στις πλάτες μας.Προσέξτε, δεν είναι μια τυχαία έλλειψη σχεδιασμού. Έχει να κάνει με τη μείωση των δεικτών της ανεργίας μάλλον, αν σκεφτεί κανείς ότι μετά τις 15-20 Αυγούστου αρχίζουν και απολύονται οι εποχικοί ξενοδοχοϋπάλληλοι και όσοι δουλεύουν στον τομέα του τουρισμού.Μόλις λοιπόν τελειώνουν αυτοί,αρχίζουν να δουλεύουν άλλοι κλάδοι και οι δείκτες της ανεργίας δε μεταβάλλονται σημαντικά για κάποιο διάστημα έστω και μικρό.
TinSoldier
TinSoldier

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Απ: Έλεος πια!!!

Δημοσίευση  savvas75 Τετ Αυγ 24, 2011 10:10 am

Ευχαριστώ συνάδελφοι για την συμπαράσταση. Επιτέλους τα βάσανα μου έλαβαν τέλος. Έχουμε τακτοποιηθεί στο καινούργιο μας σπίτι που για πρώτη φορά στη στρατιωτική μου καριέρα είναι ΣΟΑ. Εύχομαι ολόψυχα να υπάρξουν κι εδώ αρκετές αλλαγές όσον αφορά τα μόρια και να μπορούν να στεγάζονται άτομα που πραγματικά το έχουν ανάγκη.
savvas75
savvas75

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2011
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Απ: Έλεος πια!!!

Δημοσίευση  CHIOSLANDER Τετ Αυγ 24, 2011 10:58 am

Καλή παραμονή λοιπόν και σύντομα να τακτοποιηθείς καλύτερα στη νέα σου μονάδα!
CHIOSLANDER
CHIOSLANDER

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΙΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έλεος πια!!! Empty Απ: Έλεος πια!!!

Δημοσίευση  Admin Σαβ Αυγ 27, 2011 11:36 am

Καλη παραμονη συναδελφε
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2011

https://emth.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης