Ε.Μ.Θ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Άδεια Κυήσεως

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Άδεια Κυήσεως Empty Άδεια Κυήσεως

Δημοσίευση  EPXIAS(DB) Παρ Σεπ 02, 2011 1:34 pm

Κύριοι συνάδελφοι μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει? Ηγυναίκα μου είναι σε ενδιαφέρουσα,είναι ΕΠ.ΟΠ και θέλω να της συμπληρώσω τα χαρτιά καθώς και να της βρώ τις ισχύουσες διαταγές. Βέβαια ρώτησα στην μονάδα μου καθώς και στις δίπλα μονάδες,(το ίδιο έκανε και εκείνη) αλλά μια απάντηση συγκεκριμένη δεν είχα (πόσο μάλλον εκείνη που είναι και ΕΠ.ΟΠ) αν μπορείτε να βοηθήσετε δημοσιευοντας τις διαταγές και την αναφορά; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

EPXIAS(DB)

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άδεια Κυήσεως Empty Απ: Άδεια Κυήσεως

Δημοσίευση  orfeas Σαβ Σεπ 03, 2011 4:12 am

EPXIAS(DB) έγραψε:Κύριοι συνάδελφοι μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει? Ηγυναίκα μου είναι σε ενδιαφέρουσα,είναι ΕΠ.ΟΠ και θέλω να της συμπληρώσω τα χαρτιά καθώς και να της βρώ τις ισχύουσες διαταγές. Βέβαια ρώτησα στην μονάδα μου καθώς και στις δίπλα μονάδες,(το ίδιο έκανε και εκείνη) αλλά μια απάντηση συγκεκριμένη δεν είχα (πόσο μάλλον εκείνη που είναι και ΕΠ.ΟΠ) αν μπορείτε να βοηθήσετε δημοσιευοντας τις διαταγές και την αναφορά; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων


Συνάδελφε με το καλό. Ενα υγιέστατο παιδάκι σας ευχομαι. Οσο για την ερώτηση σου μπες στο site του ΓΕΣ army.gr. Πανω επέλεξε θέματα προσωπικου, και απο την αριστερη στηλη επελεξε μέριμνα προσωπικου και απο την λιστα που σου εμφανίζει <<χορηγηση αδειας ανατροφης τέκνου>>. Απο εκει και περα ζητα της ανάλογες διαταγές που σου αναγράφει απο το αντίστοιχο γράφειο στην Μονάδα που είσαι.
Συγκεκριμένα: ΠαΔ 4-4/2002/ΓΕΕΘΑ/Ε’ ΚΛ/ΔΙΔΥΠ & ΟΡΓ, Φ. 454/137800/Σ.909/ 28 Ιαν 2010/ΓΕΕΘΑ/ΚΛ.ΠΟΡΩΝ/ΔΑΔ, Φ.400/18/976904
Σ. 47/18 Φεβ. 2010.
Της διαταγες θα τις βρεις και στο GOOGLE, αν οι γραφιάδες της Μονάδας δεν τα καταφέρουν και πάλι..............

orfeas

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άδεια Κυήσεως Empty Απ: Άδεια Κυήσεως

Δημοσίευση  EPXIAS(DB) Σαβ Σεπ 03, 2011 4:16 am

σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,και ευχαριστώ και για τις ευχές. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

EPXIAS(DB)

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άδεια Κυήσεως Empty Απ: Άδεια Κυήσεως

Δημοσίευση  Admin Σαβ Σεπ 03, 2011 10:09 am

Ευχομαστε με το καλο τα γεννητουρια συναδελφε
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2011

https://emth.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άδεια Κυήσεως Empty Απ: Άδεια Κυήσεως

Δημοσίευση  EPXIAS(DB) Σαβ Σεπ 03, 2011 12:17 pm

Admin έγραψε:Ευχομαστε με το καλο τα γεννητουρια συναδελφε
eyxaristooooooo Very Happy

EPXIAS(DB)

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άδεια Κυήσεως Empty Απ: Άδεια Κυήσεως

Δημοσίευση  orfeas Τρι Σεπ 06, 2011 5:24 am

EPXIAS(DB) έγραψε:Κύριοι συνάδελφοι μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει? Ηγυναίκα μου είναι σε ενδιαφέρουσα,είναι ΕΠ.ΟΠ και θέλω να της συμπληρώσω τα χαρτιά καθώς και να της βρώ τις ισχύουσες διαταγές. Βέβαια ρώτησα στην μονάδα μου καθώς και στις δίπλα μονάδες,(το ίδιο έκανε και εκείνη) αλλά μια απάντηση συγκεκριμένη δεν είχα (πόσο μάλλον εκείνη που είναι και ΕΠ.ΟΠ) αν μπορείτε να βοηθήσετε δημοσιευοντας τις διαταγές και την αναφορά; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων


Υπόδειγμα αναφοράς συνάδελφε ετοιμο και γραμμένο θα βρεις στο sysmed. Στην αρχική σελίδα γραφει στο κέντρο και δεξιά υποδείγματα αναφορών.

Να είναι καλά τα παλικάρια του sysmed.

orfeas

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης